10 лютого працівники абонементу центральної книгозбірні  запросили користувачів на побачення з цікавими виданнями  («Книжкове побачення наосліп») та  презентацію валентинок.

30 січня у ЦБ (абонемент) облаштовано книжкову виставку «Іван Пулюй – попередник славнозвісного Рентгена».

27 січня у дитячій зоні абонементу влаштовано книжкову виставку  «Заряд довірливості та добра від Всеволода Нестайка»

24 січня до 102 – ї річниці бою під Крутами у книгозбірні влаштовано книжкові виставки «Через Крути  - у майбуття» та «Нема любові понад ту, що окропила кров’ю Крути».

21 січня працівники ЦБ взяли участь у святкуванні Дня Соборності України в РБК.

17 січня у ЦБ (читальний зал) оформлена книжкова виставка «Україно, твоя доля – єдність, злагода та воля».

14 січня  працівники Чортківської центральної книгозбірні долучилися до благодійної різдвяної коляди.

12 січня працівники ЦБ долучилися до проведення районного мистецького фестивалю « Різдвяне розмаїття».

10 січня до центральної книгозбірні завітав вертеп студії "Едельвейс" під керівництвом Катерини Чуйко. У складі Різдвяного вертепу були і наші активні користувачі.

4 січня у бібліотеці ( відділ – абонемент) влаштовано книжкову виставку – портрет «Василь Симоненко. Життя, мов спалах блискавки» до 85 – річчя від дня народження українського поета  - шістдесятника..

3 січня працівники  абонементу запросили читачів до зустрічі з книгами книжкової виставки «Книги ,які зігрівають взимку» . Книга подарує чудовий різдвяний настрій.

2 січня працівники книгозбірні облаштовували святкові різдвяні композиції та книжкові виставки, щоб подарувати гарний настрій своїм відвідувачам.