21 жовтня у ЦБ (відділ – абонемент) облаштовано книжкову виставку – інформацію «Невтомний шукач народних скарбів Василь Скуратівський»  до 80 -  річчя від дня народження українського народознавця, письменника та видавця.

14  жовтня працівники Чортківської центральної книгозбірні прийняли участь у святкуванні обласного фестивалю «Червона калина», який проходив в селі Шманьківці Чортківського району.
Майстер-клас з орігамі підготувала і провела бібліотекар відділу обслуговування центральної бібліотеки Олександра Наконечна.

З метою реалізації проекту Мінюсту «Я маю право» 10 жовтня до центральної книгозбірні завітали представники Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Чортківського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, Чортківського міськрайонного ДВС з методичною допомогою та правовою консультацією.

8  жовтня до Чортківської книгозбірні завітав наш земляк, що проживає в Канаді,прозаїк, тричі «коронований словом» Петро Дараманчук. Поспілкувавшись із працівниками книгозбірні, автор спрезентував для читачів чималу кількість видань своїх романів «Час демона» та «Мрійні небокраї».

4  жовтня  працівники книгозбірні  влаштували  книжковий вернісаж  «Літературними стежками Василя Махна»  і запросили до знайомства із творчістю нашого земляка, поета, перекладача та есеїста .

2  жовтня у ЦБ влаштовано книжкову виставку  «Майстер історичної прози Юліан Опільський» для пошанування нашого краянина письменника, романіста і педагога.

27 вересня у читальній залі центральної книгозбірні відбулися урочистості з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек та презентація книги Петра Степановича Федоришина «Світлі і тіні Чортківських замків». До заходу були облаштовані книжкові виставки: «З творчого доробку Петра Федоришина»  та «Храм скарбів нетлінних»

26 вересня до  Всесвітнього дня туризму  у  центральній книгозбірні для читачів влаштовано інформаційну книжкову виставку – панораму «Світ туристичних принад». Мандруйте світом разом з книгою!

З 25  вересня у нашій книгозбірні діє  книжкова виставка – реклама  «Книги і читання: осінній сезон».  Це  чудова добірка книг на всі смаки, які підходять під осінній настрій.

23 вересня    у ЦБ облаштовано книжкову виставку – портрет « І співець, і командир»  до 125- річчя  від дня народження Романа Купчинського – українського поета, прозаїка, журналіста, композитора, критика і громадського діяча.

«Осінній вернісаж» -  саме під такою назвою 15 вересня в читальній залі центральної бібліотеки відбулося чергове засідання літературно-мистецької студії «Сонячне гроно».
До Дня  українського  кіно  13 вересня у центральній книгозбірні облаштовано книжкову виставку – рекламу  «Його Величність Кіно».

З 12 вересня читачі мали змогу ознайомитися з новими виданнями з інформаційної книжкової виставки «Вернісаж книжкових новинок».

11 вересня  директор Чортківської ЦБС Колівошко О.В. та завідувач методично-бібліографічним відділом Гаврилюк О.М.  прийняли участь у семінарі шкільних бібліотекарів по впровадженню УДК в практику роботи шкільних бібліотек

9 вересня  у ЦБ (відділ – абонемент)  влаштовано книжкову виставку – портрет ««Талановитий  і харизматичний Олександр Довженко" до 125 – ї річниці від дня народження талановитого, харизматичного художника  і письменника, класика  світового кінематографу Олександра  Довженка.

6 вересня у книгозбірні до  240- річчя від дня народження українського письменника, поета, драматурга, основоположника сучасної української літератури Івана Котляревського влаштовано книжкову виставку «Іван Котляревський - зачинатель і перший класик української літератури».

29 серпня працівники центральної книгозбірні організували інформаційну годину "Героїв Україна пам`ятає" до Дня пам’яті  захисників України

22 серпня з  нагоди головних державних свят нашої країни - Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора працівники центральної книгозбірні традиційно облаштували тематичні книжкові виставки: у відділі абонементу -  «Незалежність вимріяна поколіннями» , «Поєднаймось під синім небом і жовтим колоссям», у  читальній залі бібліотеки  - «Незалежна на віки».

До 200 річниці з дня народження одного з корифеїв української літератури П. Куліша в інтернет-центрі центральної книгозбірні 6 серпня 2019 року проведено вебліографічний огляд сайтів «Куліш – організатор і творець нового українського письменства».

29 липня у ЦБ (відділ – абонемент) влаштовано рекомендаційну книжкову виставку «Книга в кадрі».

26 липня в інтенет-центрі центральної бібліотеки заступник начальника відділу правопрсвітництва та надання безоплатної правової допомоги Чортківського місцевого центру з надання БВПД Олена Овсинська та заступник начальника відділу правопрсвітництва та надання безоплатної правової допомоги Чортківського місцевого центру з надання БВПД Богданна Цаплан провели онлайн консультації в Чортківській центральній бібліотеці (вул.Зелена,1 м.Чортків) через skype-зв'язок (Skype:chortkivlib).Послугами дистанційного пункту консультування скористались жителі сіл Пробіжна та Звиняч.

24 липня у центральній книгозбірні на пошанування пам’ятної дати – Дня  Хре́щення Ки́ївської Русі́ — Украї́ни облаштовано тематичну книжкову виставку «День Хрещення Русі-свято минулого ,майбутнього і сьогодення».

17 липня у ЦБ облаштовано книжкову виставку – портрет «Поет, прозаїк, гуморист Богдан Бастюк» до 70 – річчя з дня народження літератора.

9 липня напередодні Дня міста у центральній книгозбірні  (абонемент) почали діяти книжкові виставки «Чортків – моє коріння й джерело моє» та «Літературно – мистецький круїз рідним краєм».

7 липня до українського Дня родини влаштовано книжкову виставку «Все починається з родини».

4 липня  у  ЦБ (відділ – абонемент) для ознайомлення читачів з кращими українськими творами  влаштовано книжкову виставку – рекламу «Новинки «Коронації слова».

2 липня до Чортківської центральної книгозбірні на екскурсію завітали діти з християнського табору , що діє при церкві Архистратига Михаїла і всіх безплотних сил мікрорайону Синяково разом з катехиткою Оксаною Млодзяновською. Вони ознайомились з дитячою літературою, зокрема і духовного спрямування, періодичними виданнями, відвідали інтернет-центр і здійснили віртуальні мандрівки містом.

24 червня до Дня Конституції України у книгозбірні відкрились книжкові виставки «Конституція -  оберіг нашої державності»( абонемент) та «Конституція  -  основа незалежності держави»(читальна зала).

21 червня до 60 – річчя від дня народження нашого земляка літератора та економіста Василя Дерія у  центральній бібліотеці (абонемент) облаштовано книжкову виставку-портрет «Два крила душі Василя Дерія».

21 червня у ЦБ відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему  «Діти з книгою та бібліотекою відкривають світ»

18 червня у  ЦБ (відділ – абонемент)  облаштовано книжкові виставки – поради  «Літні пригоди цікавих книжок»(для дітей) та «Літня колекція модного читання» (для дорослих).

15 червня у центральній бібліотеці до Дня батька влаштовано книжково – ілюстровану виставку «Тепло татусевих долонь».

11 червня у читальній залі ЦБ  для школярів був організований перегляд  довідкових видань «Книги,що знають УСЕ» та бібліотечний урок – гра «Зустріч з книгами –всезнайками».

10 червня у ЦБ (відділ – абонемент) влаштовано  книжкову виставку – рекламу  видань Василя Шкляра під назвою «Василь Шкляр – батько українського бестселера».

9 червня у центральній бібліотеці Чорткова відбулася творча зустріч, головним фрагментом якої була представлення авторської книги-роману Наталії Климів «Біль пораненої вовчиці», це друге розширене видання попереднього  «Без вини винувата» .

7 червня  працівники центральної книгозбірні  взяли участь у відкритті  військово-історичного фестивалю "Чортківська офензива" у с. Ягільниця.

6 червня, у місті Чорткові на презентаційному майданчику районного комунального будинку культури ім.Катерини Рубчакової було зафіксовано Національний рекорд України у номінації «Презентація книг їх головними героями». 321 книжковий персонаж на одній локації - рекорд України встановлено!

5 червня  у ЦБ влаштовані краєзнавчі книжкові виставки «Легендарна Чортківська офензива»(абонемент) та «Незламний дух волі» (читальна зала).

29 травня у книгозбірні до Дня захисту дітей влаштовано книжкову виставку «Дитинства чисте джерело».

27 травня у ЦБ(абонемент) влаштовано книжкову виставку найновіших видань Романа Іваничука «Роман Іваничук – майстер історичної прози».

22 травня у книгозбірні влаштовано інформаційну книжкову виставку «24 травня – День слов’янської  писемності та культури».

21 травня   у  центральній книгозбірні (відділ – абонемент) діє інформаційно – освітня книжкова виставка «Ні пуху, ні пера!»  для  абітурієнтів та старшокласників.
«У жорнах репресій» - під такою назвою у читальній залі центральної бібліотеки

17 травня проведено урок історичної пам’яті до Дня пам’яті жертв політичних репресій, який щороку відзначається в третю неділю травня. У ЦБ  діє й однойменна книжкова виставка.

16 травня працівники відділу культури, туризму, національності та релігій Чортківської райдержадміністрації та центральної бібліотеки долучились до святкувань  Дня вишиванки і влаштували книжкову виставку «Вишиванка – генетичний код українців».

7 травня у читальній залі ЦБ  відбулася презентація книги Івана Вишовського  «Королеві Руській 500 років» (Історія та культура села на Лемківщині).

6 травня у ЦБ  облаштована книжкова виставка «Тільки пам'ять жива»  до Дня пам’яті та примирення.

6 травня у ЦБ (відділ – абонемент) облаштована книжкова виставка – персоналія                              « Рецепти здоров’я і гумору від Олеся Гопанчука».

26 квітня у ЦБ (відділ – абонемент) облаштовано книжкову виставку – пам'ять «Поезія, що народилася з болю у неволі» до 95 – річчя від дня народження Марії Потикевич – Заболотної.

25 квітня працівники центральної бібліотеки долучилися до святкового заходу "Подаруй дитині радість Великодня", що проводився  в РБК для дітей сиріт,позбавлених батьківської опіки та дітей воїнів АТО.

23 квітня у читальній залі ЦБ відбулася  година – реквієм «Чорнобиль…Запеклись перестиглі ягоди, наче кров на його обличчі» до 33 – ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

22 квітня у книгозбірні влаштовано книжкові виставки  «Печаль і пустка навіки»(абонемент) та «Чорнобиль - два кольори часу» (читальна зала) .

22 квітня у ЦБ облаштовані : книжкова виставка « Ясний Великдень на землі приніс нам янгол на крилі» та великодні композиції.

17 квітня у читальній залі центральної бібліотеки відкривали потаємний світ писанкарства керівник народно-аматорської студії образотворчого мистецтва РКБК ім. К. Рубчакової Любов Зайло та Ірина Пелехата – керівник гуртка народно-прикладного мистецтва СБК с. Біла,- які провели у книгозбірні майстер – клас із виготовлення Великодніх прикрас.

13 квітня у центральній бібліотеці,районним відділом культури,туризму,національностей та релігій проведено районний конкурс з образотворчого мистецтва"Мелодія пензля".Тема конкурсу - "Благословенне у віках,те материнське лоно",приурочений МАТЕРІ БОЖІЙ,МАТЕРІ ЗЕМНІЙ,МАТЕРІ УКРАЇНІ.

5 квітня у читальній залі ЦБ  відбулась  цікава зустріч  з непересічним краєзнавцем  нашим земляком  Петром Федоришиним під назвою  "Маловідомі сторінки історії Чорткова".

28 березня в інтенет-центрі центральної бібліотеки директор Чортківського місцевого центру з безоплатної вторинної правової допомоги Марія Гамбаль та інтегратор Олена Овсинська провели онлайн -консультації  через skype-зв'язок (Skype:chortkivlib).

28 березня у ЦБ влаштовано книжкову виставку «Сміхотерапія для вас» з презентацією цікавих видань для  чудового весняного настрою.

28 березня для користувачів бібліотеки облаштовано книжкову виставку – рекламу довідкових видань «Книги, що знають УСЕ» (абонемент ЦБ).                                                                                                                                                              

20 березняу переддень Всесвітнього дня поезії в читальній залі центральної бібліотеки відбулося чергове засідання літературної студії «Сонячне гроно» під назвою «Забриніла весна за вікном і гойднула сережки на вітах». На святкову імпрезу зібралися поціновувачі поетичного слова з різних куточків Тернопілля та гості з Хмельницького.

18 березня у ЦБ (відділ – абонемент) облаштована книжкова виставка «Життєві іспити Володимира Мармуса» та проведено огляд літератури.

18 березня  у книгозбірні влаштовано книжкову виставку поетичних видань «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» до Всесвітнього дня поезії.

12 березня у ЦБ  облаштована виставка – персоналія «Віртуоз графіки Степан Шевчук».

11 березня у книгозбірні ( абонемент)  влаштовано книжкову виставку – рекламу «Весняні ідеї чудового настрою». Бібліотечні працівники  Чортківської РК ЦБС долучилися до флешмобу «Шевченко в об’єктиві».

6 березня   відбулося засідання правознавчого клубу «Феміда» на тему «Основні ситуації порушення прав дитини».

6 березня у центральній книгозбірні влаштовані книжкові виставки « Еволюція видань «Кобзар» Тараса Шевченка»(абонемент) та « Його життя написане сльозами, що запеклися кров’ю на душі» (читальний зал).

6 березня в районному комунальному будинку культури ім.Катерини Рубчакової відбувся літературно-мистецький захід під назвою «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля», присвячений 205-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. До святкування долучилися і працівники центральної книгозбірні, влаштувавши у фойє книжкову виставку « Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь».

2 березня у читальній залі відбулася літературно – поетична вітальня «Поет живе. Ми слухаєм його.Ми чуєм заповіт його священний!» (Тарасу Шевченку – 205).

2 березня у читальній залі відбулося засідання  літературної студії «Сонячне гроно» на тему «Казкове проміння весни».

1 березня  працівники абонементу облаштували книжкову виставку – пам'ять « Володимир  Вихрущ – науковець, економіст, поет – пісняр».

28 лютого у ЦБ (абонемент) влаштовано книжкову виставку – інформацію «Іван Мазепа – людина й історичний діяч».

25 лютого  у ЦБ влаштована виставка найновіших  видань творів Лесі Українки та досліджень  сучасних літераторів про феномен поетеси.

19 лютого до Міжнародного дня рідної мови у ЦБ облаштовані інформаційно – освітні книжкові виставки «Рідна мова – духовності основа»(абонемент) та «Наша мова калинова»(читальний зал).

18 лютого 2019 року у центральній бібліотеці відбулася історико- краєзнавча конференція до 90-річчя від дня створення Організації Українських Націоналістів «ОУН в контексті українського національно- визвольного руху ХХ століття».

18 лютого до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні у книгозбірні влаштовані книжкові виставки - памя’ті героїв «Вони Сотнею пішли на небо»(абонемент), «Революція гідності»(читальний зал).

12 лютого до 30-ї річниці виведення військ з Афганістану у нигозбірні влаштована книжкова виставка – пам'ять «Біль і пам'ять Афганістану»(абонемент).

1 лютого до Дня Святого Валентина для читачів абонементу бібліотекарі влаштували «Книжкове побачення наосліп» з різножанровою літературою. Патріотичний екскурс на тему «Трагічна сторінка в історії України» відбувся 29 січня у читальній залі центральної бібліотеки з постійними користувачами бібліотеки.

25 січня до Дня пошанування Героїв Крут у центральній книгозбірні влаштовано історичні книжкові виставки «Нема любові понад ту, що окропила кров’ю Крути»(читальний зал) та «Через Крути – в майбуття»( абонемент).

25 січня працівники читальної зали провели патріотичний урок «Вєднанні сила й міць держави» до Дня Соборності України.

21 січня в приміщенні РБК ім.Рубчакової відбулися урочистості з нагоди відзначення 100-річчя проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР під назвою «Україно, твоя доля – єдність, злагода та воля». Долучилися до проведення заходу і бібліотечні працівники,облаштувавши у фойє однойменну книжкову виставку. Своїми роботами доповнили і виставку новорічних різдвяних прикрас.

18 січня бібліотекарі абонементу облаштували книжкову виставку – хроніку «Україно! Соборна державо, сонценосна колиско моя!»

14 січня бібліотекарі системи взяли участь у фольклорно-мистецькому обряді «Маланка ходила-бажала всім злагоди і миру» та встановленні національного рекорду України по найбільшій кількості костюмованих Маланок  та Василів на одній локації.

10 січня у ЦБ облаштовані книжкові виставки-реклами «Книги, які зігрівають взимку»(абонемент) та «Читаємо зі смаком»(читальна зала).

9 січня у читальній залі книгозбірні пройшов майстер-клас викладача Пробіжнянської ДМШ Ольги Касіч у техніці  сухого та мокрого валяння вовни.

4 січня відбувся майстер-клас від керівника народно-аматорської студії народно-прикладного мистецтва РБК Любові Зайло по виготовленні ялинкових новорічних прикрас.

4 січня у книгозбірні облаштовано книжкову виставку «Різдвяною стежиною до щастя і добра».
3 січня у читальній залі пройшов майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас під орудою майстрині Ірини Пелехатої.

 
©2011 Чортківська Центральна бібліотека