27 грудня  у книгозбірні пройшов бібліотечний урок для школярів молодших класів ЗОШ №2 «Мандрівка книжковим містом».

17 грудня у книгозбірні (абонемент) влаштовано книжкову виставку-інсталяцію  «Йде з гостинцями, дарами Преподобний Миколай».

15 грудня у ЦБ до дітей благодійного фонду «Світ дітей» завітав Святий Миколай.

З 10 по 14грудня в центральній бібліотеці проведено цикл заходів правової тематики в рамках Всеукраїнського Тижня права. Метою Правового тижня було розповсюдження правових знань серед дітей та підлітків міста.

3 грудня  директор Чортківської РК ЦБС   прийняла участь у семінарі директорів централізованих бібліотечних систем та завідувачів центральних бібліотек об’єднаних територіальних громад на тему «Публічні бібліотеки області в соціальній інфраструктурі регіону: кроки реформування».

27 листопада  студенти-другокурсники Чортківського коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ разом із викладачами української мови та літератури, історії, філософії  спілкувалися у літературному кафе в центральній книгозбірні на тему: «Майдан у сучасній літературі».

23 листопада, у переддень Всеукраїнського вшанування жертв голодомору, викладачі і студенти Чортківського коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ провели громадсько-освітній захід «Голодомор: пам'ять, правда, усвідомлення в майбутнє…» у центральній районній бібліотеці.

22 листопада в читальній залі центральної книгозбірні відбулася презентація книги Олександра Дєдика «Бої у Львові 1-21 листопада 1918року» для чортківчан.

22 листопада в читальній залі центральної книгозбірні проведено вечір – реквієм «Горить свіча мов пам'ять, мов сльоза» приурочений 86-м роковинам Голодомору 1932-1933 років.

18 листопада  в глядацькій залі Чортківського районного комунального будинку культури відбувся вечір пам’яті професора музики, лауреата Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені братів Богдана і Левка Лепких, українського диригента, засновника і багаторічного керівника чоловічої хорової капели «Бескид», композитора, фольклориста, педагога і громадського діяча Степана Стельмащука. Центральна книгозбірня облаштувала у фойє книжкову виставку «Благословенна музики соборність».

11 листопада працівники книгозбірні  взяли участь в обласному  патріотично – мистецькому    фестивалі «Вставай сонце».

10 листопада у читальній залі ЦБ відбулося мовознавче свято «Диво калинове – українська мова».

9 листопада працівники бібліотек Чортківщини приймали участь в урочистостях до Всеукраїнського дня  працівників культури та майстрів народного мистецтва.

5 листопада у ЦБ  облаштована інформаційно-освітня  книжкова виставка до Дня української писемності та мови  «Мова – це душа і майбутнє нації».

29 жовтня у ЦБ влаштовано книжкову виставку – хронічку «ЗУНР – провісниця держави України».

22жовтня у ЦБ ( відділ – абонемент) облаштована книжкова виставка «Чортківський меридіан Карла-Еміля Францоза».

19 жовтня у центральній книгозбірні відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему «Бібліотека як активний учасник процесу формування національної свідомості».

18 жовтня у читальній залі ЦБ відбулась інформаційна година «Українській марці  - 100 років».

18 жовтня у читальній залі облаштована книжкова виставка – бібліогід «Інтернет до ваших послуг».

15 жовтня у ЦБ відбулася перша зустріч цьогоріч мандрівного фестивалю документального кіно про права людини « DOCU DAYS» з мешканцями міста.

14 жовтня бібліотечні працівники взяли участь  в обласному фестивалі української патріотичної пісні «Червона калина».

12 жовтня у ЦБ проведено бібліотечний урок – бесіда «Подорож до країни «Бібліографії».

8 жовтня у читальній залі влаштована  книжкова виставка - пам’ять « УПА – історія нескорених».

2  жовтня  у читальній залі ЦБ відбулася презентація навчального посібника нашого земляка  Петра Голінатого  «Петро Голінатий: на вістрі неспокою (Фрагментарна історія хорового мистецтва Чортківщини)».

1 жовтня у центральній книгозбірні відбулося свято вшанування бібліотечних працівників «Бібліотека – храм добра і знань».

28 вересня  у ЦБ  (абонемент) влаштовано освітню книжкову виставку – перегляд «Серце віддане дітям» до 100 – річчя від дня народження Василя Сухомлинського.

27 вересня у ЦБ (читальна зала) влаштовано книжкову виставку – інсталяцію «Читаємо зі смаком».

23 вересня  у ЦБ відбулося засідання літературної студії «Сонячне гроно» під назвою «Осінній Новий рік».
3 вересня у книгозбірні влаштовано освітньо – інформаційну виставку «Нові книги – зроби свій вибір».

3 вересня бібліотекар читальної зали Наталія Гриців провела патріотичний урок  на тему «Розкажемо Європі про Україну» для учнів 8-х класів ЗОШ №2.

29 серпня у центральній бібліотеці (абонемент) влаштовано інформаційну книжкову виставку «Художній світ Осипа Назарука» до 135 – ї річниці від дня народження письменника.

26 серпня  працівники книгозбірні взяли участь у проведенні обласного дитячого пісенно – хореографічного фестивалю «Дивоцвіт – 2018».

23 серпня у ЦБ бібліотекар відділу обслуговування Олександра Наконечна та соціальний працівник благодійного фонду «Світ дітей» Олександра Іванців провели майстер-клас на тему «Кольори рідної землі» у читальній залі бібліотеки.

23 серпня бібліотечні  працівники приймали участь у святковому концерті «Уклін тобі, рідна Україно»  з нагоди відзначення Дня Прапора та 27-ї річниці Незалежності України.

22серпня працівники ЦБ провели патріотичну годину «Незалежній Вкраїні – поклін! Кожен рік – мов століть передзвін».

22 серпня у ЦБ влаштована книжкова експозиція «Краса і велич символів державних».

20 серпня у ЦБ оформлено інформаційно – освітню виставку «Любім всім серцем Україну».

13 серпня у центральній бібліотеці (абонемент) влаштовано виставку – перегляд новинок дитячої літератури « Літні промінці на книжковій полиці»

26 липня у книгозбірні (абонемент) влаштовано виставку за бібліографічним покажчиком «Велет віри, духу і любові» (Ігор Герета).

20 липня на базі Чортківської центральної бібліотеки пройшов семінар «Бібліотека: спілкування реальне і віртуальне» для бібліотекарів району.

07 липня  у центральній книгозбірні організовано тематичні книжкові виставки з нагоди святкування 496 річниці дня міста Чорткова.

27 червня в РКБК ім.. К.Рубчакової  на урочистостях з нагоди Дня Конституції за сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність директора Чортківської комунальної централізованої бібліотечної системи Колівошко Оксану Володимирівну нагороджено державною відзнакою та почесною грамотою Верховної Ради України.

19 червня у  вестибюлі Чортківської міської ради відбулася презентація науково-просвітницької виставки «ЗУНР у війні за незалежність».  На відкриття виставки завітали і працівники Чортківської центральної книгозбірні.

18 червня бібліотекарі Чортківщини взяли участь у районному семінарі з питань розвитку сільського зеленого туризму, який проходив на базі бібліотеки-філії с. Улашківці.          

7 червня у  Чортківській центральній бібліотеці відбулася історико – краєзнавча конференція «Сила національного духу» до 99 – ї річниці Чортківської офензиви.

17 травня на базі центральної бібліотеки відбулася нарада працівників бібліотек району. Відкрила нараду та ознайомила бібліотечних працівників з планом її проведення директор Чортківської РКЦБС О.Колівошко. 

15 травня відбулося чергове засідання правознавчого клубу "Феміда", що діє при центральній бібліотеці. Засідання проведено у формі правового уроку на тему "Шкідливі звички шкільної молоді". Гостем клубу був фахівець з соціальної роботи із суб'єктами пробації Швець М.М.

14 травня у читальній залі облаштовано інформаційну виставку " Нове в законодавстві України".

10 травня у центральній книгозбірні влаштовано книжкову виставку - вшанування до Дня матері "Ми матір називаємо святою".

8 травня у ЦБ відбулося виїзне засідання профорієнтаційного клубу, що діє при Чортківському районному центрі зайнятості. Учасники клубу ознайомились із професією бібліотекаря.

21 квітня у книгозбірні організована  виставка - реквієм "Чорнобиль - довгий слід трагедії".

20 квітня у ЦБ організований бібліографічний огляд – екофреш "Наше довкілля - наше життя".

19 квітня відбулося чергове засідання  екологічного клубу - лекторію "Ковчег", що діє при центральній книгозбірні. До години екології долучилися вчителі Лихо І.Й. та Богданець Н.Л., бібліотекар відділу обслуговування Кондратенкова О.В., провідний бібліограф  Лугова Н.В.

12 квітня у центральній книгозбірні (абонемент)  облаштовано книжкову виставку – роздум «Екологія, Людина. Проблеми».

3 квітня у книгозбірні до святкування Христового Воскресіння оформлено книжкові виставки та композиції « Христос Воскрес!» та «Благословення сходить із небес… Христос Воскрес!».

30 березня у читальній залі книгозбірні відбувся майстер-клас із писанкарства, декупажу,  квілінгу та інших технік виготовлення великодніх прикрас.

28 березня у центральній бібліотеці до 100-річчя від дня народження українського письменника Олеся Гончара облаштована книжкова виставка «У творах Олеся Гончара є часточка його душі».

22 березня       у читальній залі працівники відділу обслуговування провели зустріч школярів із лікарем-фтизіатром Олесею Грубенюк до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом під назвою «Павутиння лиха».

22 березня у книгозбірні (відділ – абонемент) облаштували книжкову виставку – інформацію «Українець високого духу» до 85-річчя з дня народження місцевого краєзнавця і громадського діяча Юхима Макотерського.

22 березня в інтернет-центрі ЦБ відбулася онлайн-консультація  фахівців місцевого центру з безоплатної вторинної правової допомоги через скап-зв'язок з жителями сіл Пробіжна та Біла.

21 березня у читальній залі відбулась літературна зустріч «Поезія – це музика душі» до Всесвітнього дня поезії.

15 березня у ЦБ  пройшла літературно – музична вітальня «Тарас Шевченко – духовний взірець нації».

14 березня  у центральній бібліотеці  влаштували  книжкову виставку «Ліна Костенко на барикадах поезії» до 88-ї річниці з дня народження видатної української поетеси.

1березня  у бібліотеці  облаштовані книжкові виставки « В душі народу Кобзареве слово» та « Його життя написане сльозами, що запеклися кров’ю на душі» до дня народження  Тараса Григоровича Шевченка.

28 лютого у книгозбірні (відділ – абонемент) влаштовано книжкову виставку – знайомство « Із щирим словом до дітей»  до 115-ої річниці від дня народження  дитячої поетеси, казкаря та драматурга Наталі Забілої.

25 лютого у читальній залі ЦБ пройшло мовне свято «Диво калинове, чари барвінкові – українська мова» до Міжнародного дня рідної мови.

23 лютого  у бібліотеці (абонемент) відкрилась книжкова виставка – реклама  « Автограф на згадку», де експонуються подаровані бібліотеці книги з дарчими надписами.

19 лютого  в читальній залі облаштована книжкова виставка «Рідна мова – коріння нації».

16 лютого у бібліотеці облаштовані книжкові виставки  « Вони Сотнею пішли на небо» та «Щемний біль пам’яті»

13 лютого  працівники ЦБ прийняли участь у святковій церемонії «Звитяга 2017 року».

12 лютого  у книгозбірні ( відділ – абонемент) влаштовано книжкову виставку  до Дня святого Валентина «Книжкове побачення наосліп».

5 лютого у ЦБ (абонемент )  влаштовано книжкову виставку  « Засновник наукової фантастики»  до 190 –ї річниці від дня народження Жуль Верна.

27 січня у читальній залі ЦБ відбулася презентація першого українського
видання книги «Дівчинка, про яку ми завжди мріяли. Історія Марти».

25 січня у читальній залі пройшла година історичної пам’яті «Ніколи Україні
не забути цих юних душ нескорений політ», приурочена 100-річчю бою під
Крутами.

24 січня у книгозбірні (відділ – абонемент) облаштована книжкова виставка –
інформація «Через Крути у майбуття».

18 січня у ЦБ (читальна зала) оформлена книжкова виставка – екскурс
«Соборність України: від ідеї до сьогодення».

15 січня для користувачів інтернет – центру організована віртуальна екскурсія
«Духовні святині краю».

10 січня у ЦБ (відділ – абонемент) влаштовано інформаційну книжкову
виставку «Книги – ювіляри 2018».

5 січня 2018 року у книгозбірні влаштовано книжкову виставку «Служитель
Мельпомени» (До 75-річчя від дня народження Мирослава Коцюлима).

 
©2011 Чортківська Центральна бібліотека