13 грудня у   читальній залі центральної бібліотеки відбулися новорічно-різдвяні посиденьки в День святого Андрія з ініціативи начальника районного відділу культури, туризму, національностей та релігій Г. Чайківської.

11 грудня  у бібліотеці на Зеленій відбулася зустріч з нагоди 20-річного ювілею ЕГО «Зелений Світ».

7 грудня в Інтенет-центрі центральної книгозбірні працівники Чортківського місцевого центру з безоплатної вторинної правової допомоги заступник начальника відділу правової інформації та консультації Таїса Рубаняк та інтегратор Олена Овсинська провели юридичні онлайн консультації для мешканців Чортківського району через інтернет-центри сільських бібліотек-філій.

З 4 по 9 грудня у центральній бібліотеці проведено цикл заходів правової тематики в рамках Всеукраїнського Тижня права.

24.11 2017р. у читальній залі відбувся вечір-реквієм: «Ми в цій  землі житами проросли, щоб голоду не знали люди вічно» (День пам’яті жертв Голодоморів 32-33рр,)

23.11 2017р. у краєзнавчому музеї працівники центральної бібліотеки оформили тематичну книжкову виставку: «Жнива скорботи» (До Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933рр)

14.11 2017р У центральній бібліотеці пройшов  літературно-музичний вернісаж «Рушник поетової долі»(До 105- річчя від дня народження А.Малишка)

16.11 2017р. Чергова зустріч у «Кіноклубі на Зеленій» У програмі окрім перегляду документального фільму  відбулася презентація  життєвого  шляху   отця Олекси Волянського.

16.11 2017 р. у центральній бібліотеці проведено історичний урок: «Від Революції Гідності – до гідного життя» (День Гідності та Свободи)

09.11.2017р. у читальній залі проведено слайд-презентацію: «Я – українець! Я за єдину державну мову !»

07.112017 у читальній залі проведено круглий стіл:  «ЗУНР – провісниця української держави» ( До 99-ї річниці з часу утворення ЗУНР)

6 листопада у центральній книгозбірні ( відділ – абонемент) влаштовано книжкову виставку «Люблю мов сонце материнську мову».

30 жовтня  у читальній залі ЦБ  мандрівний фестиваль Docudays знову презентував  свої документальні стрічки для молоді міста.

30 жовтня  в їнтернет – центрі працівники  книгозбірні провели інформаційну годину «Комп’ютер і сучасний світ».

12 жовтня  школярі мандрували літературно – історичним експресом до витоків УПА.  Тема зустрічі у читальній залі бібліотеки -  «Мужність і відвага крізь покоління».

10 жовтня до   345-ї річниці від дня народження Пилипа Орлика у книгозбірні організовано перегляд літератури «Першотворець  Конституції України Пилип Орлик».

5 жовтня  для користувачів бібліотеки влаштовано еко – виставку «Природа. Пам’ять. Моральнісь».

5 жовтня у ЦБ  (відділ – абонемент) облаштовано книжкові виставки «УПА – символ нескореності і волі» та «14 жовтня – День українського козацтва».

29 вересня у ЦБ відбулося свято «Від книги  - до світла, до знань, до життя», приурочене Всеукраїнському Дню бібліотек.

28 вересня у книгозбірні організовано перегляд  літератури  «Дивовижна палітра таланту Степана Бубернака».

28 вересня відкрився осінній сезон у «Кіноклубі на Зеленій».

28 вересня в інтернет – центрі книгозбірні відбулася скайп – зустріч  працівників центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги із жителями сіл району   через сільські бібліотеки – філії.

21 вересня стартував тиждень бібліотеки «Бібліотек@: знай, мрій, твори!».

13 вересня  у  ЦБ  (абонемент, читальна зала) облаштовано  книжкові виставки «Примадонна світової опери» та  «Чарівниця оперного співу» до  145 – ї річниці від дня народження Соломії Крушельницької.

24 серпня працівники центральної книгозбірні взяли участь у святкуванні  Дня Незалежності України.

23 серпня колектив ЦБ приймав участь в урочистостях до Дня Державного Прапора України, що відбувались на центральному майдані міста.

22 серпня у читальній залі ЦБ організовано книжковий вернісаж «Символ нації – національний прапор» та проведено тематичну годину «Україно моя, ти одна, як життя».

21 серпня до 26-ї річниці Незалежності України у читальній залі облаштовано  інформаційно – освітню виставку «Моя Україна – із сонця краплин, із вінків золотого колосся»

16 серпня у читальній залі книгозбірні влаштовано інформаційну книжкову виставку «Осип Маковей – талант багатогранний і  незабутній» до 150 - ї     річниці від дня народження  Осипа Маковея.

20 липня у центральній бібліотеці (відділ – абонемент) влаштована книжкова виставка за бібліографічним покажчиком «Музична Тернопільщина».

10 липня у ЦБ облаштовано  інформаційну книжкову виставку « Чортків – моє коріння й джерело моє» до 495-ї річниці міста.

4 липня у центральній книгозбірні організовано бібліографічний огляд довідкових видань для дітей «Тисяча мудрих сторінок»

27 червня  у ЦБ  (відділ – абонемент) організовано  книжкову  виставку – перегляд «Роман Шухевич – людина – легенда».

23 червня у книгозбірні облаштована  книжкова виставка «Конституція – оберіг нашої державності» (відділ – абонемент).

22 червня у читальній залі ЦБ  пройшов поминальний захід   до Дня скорботи  та вшанування пам’яті  жертв війни в Україні.
19 червня у читальній залі влаштовано  книжкову виставку «Щемний  біль пам’яті»

З 6 по 16 червня у центральній книгозбірні проводили відпочинок з книгою учасники літнього християнського табору «Веселі канікули з Богом».

6 червня у книгозбірні влаштовано книжкову виставку – рекламу «Смакуйте літо з книгою!».

2 червня у ЦБ (відділ – абонемент)  оформлено  освітню книжкову виставку «Олександр Барвінський – історик і педагог».

26 травня у читальній залі ЦБ відбулася бесіда – мандрівка «Біля джерел Слов’янської писемності і культури».

На протязі травня місяця у книгозбірні експонувалася виставка – інсталяція «Вишиванка – генетичний код українців».

22 травня  у бібліотеці ( відділ – абонемент)  облаштовано книжкову виставку «Слово про художника і людину Михайла Стельмаха».

21 травня у книгозбірні відбулася творча зустріч з поетичним дуетом  із Прикарпаття  Лесею Геник та Наталею Данилюк у рамках літературного об’єднання «Сонячне гроно».

19 травня  у книгозбірні оформлена книжкова виставка-персоналія «Чортківський краєзнавець і гуморист  Микола Гордій».

19 травня у читальній залі центральної книгозбірні до Дня Європи відбувся круглий стіл «Європа – це більше, ніж ми думаємо».

18 травня у книгозбірні провели бібліотечний урок – інформацію « Віртуальні книги та бібліотеки».

18 травня у центральній бібліотеці( відділ – абонемент)  облаштована книжкова виставка «Теофіл Коструба – людина енциклопедичних знань».

18 травня до Дня вишиванки у Чортківській центральній книгозбірні облаштовано виставку-інсталяцію «Вишиванка – генетичний код українців».

5 травня на базі Чортківської центральної бібліотеки відбулося заняття школи молодого бібліотекаря на тему “Бібліотека – територія дитинства”.

27 квітня у читальній залі центральної бібліотеки в рамках засідання екологічного клубу «Ковчег», відбулася година – реквієм «Ти відомий сьогодні кожному – не ім’ям своїм, а бідою…» (До Міжнародного дня пам’яті Чорнобильської трагедії).>

21 квітня у центральній бібліотеці (відділ – абонемент) влаштовано інформаційну книжкову виставку «Печаль і пустка на віки» (До Чорнобильської трагедії).

14 квітня у читальній залі ЦБ влаштовано інформаційно – освітню виставку «Права людини і громадянина в Україні».

12 квітня бібліотекарі системи взяли участь у виставці – ярмарку « Христос воскрес! Воскресне Україна!» на центральному майдані міста.

11 квітня у Цб організовано виставку великодніх кошиків, рушників та інших пасхальних атрибутів.

10 квітня у ЦБ (відділ – абонемент) організована книжкова виставка – інсталяція «Ясний Великдень на Землі приніс нам янгол на крилі».

7 квітня у ЦБ (читальний зал)  влаштовано виставку – інсталяцію «В проміннях сонячна блакить: Христос воскрес! Його хваліть».

27 березня працівники центральної книгозбірні взяли участь у вебінарі на тему «Геолокаційні сервіси в роботі бібліотек», організованому Тернопільською ОУНБ.

24 березня до центральної бібліотеки завітали на екскурсію школярі молодших класів ЗОШ №2 м. Чорткова.

22 березня працівники книгозбірні провели екскурсію для малят дитячого дошкільного закладу «Ромашка».

21 березня у читальній залі центральної бібліотеки відбулась гурман-зустріч «Чарівний світ поезії» , приурочена Всесвітньому дню поезії.

20 березня у читальній залі відбулась виховна година для школярів на тему «Що потрібно знати про туберкульоз?»

17 березня у бібліотеці (відділ – абонемент) влаштовано книжкову виставку «Поезія – це стан душі» до Всесвітнього дня поезії.

13 березня у центральній бібліотеці відбувся круглий стіл на тему «Золота Пектораль». Десять років літературного буття»

10  березня у ЦБ (відділ – абонемент) влаштовано  книжкову виставку            «І викресалось слово вогняне…» до 50-ї річниці з дня народження Володимира Погорецького.

9  березня  ЦБ разом з  сільськими бібліотеками – філіями взяла участь у скайп-читаннях  на тему «Голос Шевченка з віків долинає».

7  березня у центральній книгозбірні урочисто відкрилась виставка мистецьких робіт  на тему «Тарасе, талант твій душу окриля».

6  березня ЦБ стала місцем проведення  районного мистецького фестивалю «Мелодія пензля».

1  березня  центральна бібліотека  організувала поетичний зорепад під назвою «Правдива перлина української лірики» (Про життя і творчість Леоніда Глібова).

27  лютого у читальній залі книгозбірні влаштована книжкова виставка  - пам'ять  «Афганістан болить в моїй душі».

20 лютого у читальній залі центральної бібліотеки облаштована тематична книжкова виставка ««Яке прекрасне рідне слово! Воно не світ, а всі світи!» (Міжнародний День рідної мови)».

16 лютого у ЦБ (читальна зала) відбулася патріотична година «З нами правда… Значить з нами Бог!» (До відзначення 3-ї річниці Героїв Небесної Сотні).

15 лютого у ЦБ (відділ абонементу) оформлено книжкову виставку – календар до 125 –річчя від дня народження Йосифа Сліпого «Йосиф Сліпий – подвижник духу і віри» .

15 лютого у секторі інформації ЦБ проведено вебліографічний огляд сайтів «Великий страдник за віру й Україну» (До 125 – річчя від дня народження Йосифа Сліпого).

13 лютого у ЦБ (відділ абонементу) облаштована книжкова виставка – пам'ять « Біль і пам'ять Афганістану» (До 28 –ї річниці виведення військ з Афганістану).

13 лютого у читальній залі ЦБ влаштовано книжкову виставку – інформацію «Україна в огні 1917 – 1921 рр.» (Українська революція 1917 – 1921 рр.)

10 лютого на базі пункту Європейської інформації (читальна зала ЦБ) проведено засідання євроклубу «День Святого Валентина – європейське свято»

03 лютого відбулося засідання літературно – мистецької вітальні «Елегія». Година поезії «Залізних імператор строф» приурочено 120 – й річниці з дня народження Євгена Маланюка.

01лютого у ЦБ (читальний зал) оформлено ювілейну книжкову виставку «Дорогами втрат і сподівань» ( До 120 річчя з дня народження Євгена Маланюка)

30 січня у бібліотеці (абонемент) облаштована книжкова виставка – реклама «Книги – ювіляри 2017 року».

26 січня у читальній залі відбулася година історичної пам’яті «Крути… мужність і біль України» (До 99 –ї річниці з часу бою під Крутами).

20 січня у ЦБ (читальний зал) облаштована книжкова виставка – пам'ять «Крути : найбільше важить слово правди».

20 січня читальна зала радо вітала колядників на святі «Різдвяне надвечір’я».

18 січня у читальній залі книгозбірні влаштовано книжкову виставку – роздум «Соборність держави – єднання народу».

5 січня у ЦБ облаштовані композиції до Різдвяних свят в т. ч. і виставка – ілюстрація «І новина звіщається – Ісус Христос рождається!».

 
©2011 Чортківська Центральна бібліотека