28 грудня у ЦБ пройшов урок – подорож «Соцмережа як комунікативний майданчик» зі школярами  середнього шкільного віку.

6 грудня у ЦБ (відділ - абонемент) влаштовано книжкову виставку - персоналію "Грані таланту Миколи Вороного" до 145-ї річниці від дня народження видатного літератора.

5 грудня у читальній залі книгозбірні облаштовано інформаційно - просвітницьку виставку "Майбутнє вільне від наркотиків".

2 грудня в центральній книгозбірні організовано прес - репортаж "Над прірвою великої біди"(Про СНІД).

16 листопада у центральній бібліотеці (відділ – абонемент) до Дня Гідності та Свободи облаштована книжкова виставка – інсталяція «Героїчних сердець височінь».

15 листопада центральну бібліотеку з дружнім візитом відвідала делегація працівників культури з Польщі.

12 листопада у ЦБ (відділ – абонемент) влаштовано книжкову виставку «Книга єднає друзів».

9 листопада у центральній бібліотеці (читальна зала) проведено інформаційну бесіду «О мово моя, душа голосна України!» до Дня української писемності і мови.

2 листопада у відділі абонементу оформлена книжкова виставка – портрет «Маркіян Шашкевич – провідник доби нової» та проведено огляд літератури «Апостол національного пробудження» до 205 - ї річниці від дня народження видатного просвітителя.

28 жовтня у читальній залі центральної бібліотеки пройшла година спілкування «Запобігання злочинності серед неповнолітніх» у рамках правознавчого клубу «Феміда».

17 жовтня відбулося чергове засідання літературно - мистецької вітальні "Елегія" у формі години поезії "Художній світ Івана Драча".

16 жовтня у читальній залі центральної бібліотеки зібралися учасники літературної студії "Сонячне гроно" на чергову зустріч під назвою "Збір творчого урожаю".

14 жовтня працівники центральної книгозбірні взяли активну участь у встановленні рекорду України з виконання стрілецького гімну "Ой, у лузі червона калина" та вшануванні його творця - нашого земляка Степана Чарнецького.

11 жовтня у ЦБ (відділ - абонемент) облаштована книжкова виставка до 80 - річчя від дня народження українського поета Івана Драча "Поезіє, сонце моє оранжове!".

10 жовтня у центральній бібліотеці оформлена книжкова виставка - пам'ять "УПА : із далини буремних літ".

На протязі жовтня у центральній бібліотеці проходять  безкоштовні курси з вивчення англійської мови за участю волонтерів Корпусу Миру в Україні.

9 жовтня 2016 року у читальній залі центральної бібліотеки відбудеться мистецька зустріч літературної студії «Сонячне гроно» із авторами поезії, прози, пісень і живопису «Збір творчого урожаю».

5 жовтня 2016 року фахівець з профорієнтації Чортківського районного центру зайнятості Сусла Т.І у Пункті європейської інформації центральної бібліотеки провела семінар «Молодь на ринку праці».

4 жовтня 2016 року у читальній залі центральної бібліотеки відбулася зустріч з віце-консулом США Валері Рід. Віце-консул обговорювала питання диверсифікаційних віз (Грін-кард) та проблеми візового шахрайства.

30 вересня 2016 року у центральній бібліотеці відбулося літературне свято «Бібліотека – джерело духовної культури» до Всеукраїнського дня бібліотек.

29 вересня 2016 року до центральної книгозбірні завітали на екскурсію школярі молодших класів ЗОШ №2. Працівники книгозбірні провели з ними бібліотечний урок «Твій друг книга».

28 вересня 2016 року колектив працівників Чортківської центральної бібліотеки на запрошення Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки прийняв участь у веб-конференції з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек на тему «Публічні бібліотеки: проекція на майбутнє».

26 вересня 2016 року був організований бібліографічний огляд сайтів «Великі українці: Михайло Грушевський – історик і президент» в  секторі інформації відділу обслуговування ЦБ.

19 вересня 2016 рокуу книгозбірні (відділ абонемент) влаштована книжкова виставка «Михайло Грушевський: історичні поступи та здобутки» до 150- ти річчя від дня народження.

18 вересня 2016 року в бібліотеці (читальний зал) організована виставка – презентація «Зроби своє життя цікавим – читай!».

13 вересня 2016 року у читальній залі центральної бібліотеки відбулася презентація творчості Карла Еміля Францоза, зокрема, його збірника культурологічних нарисів «Ukrainika» для громадськості міста.

7 вересня 2016 року у бібліотеці (читальний зал) влаштована виставка – рекомендація «Хочеш довго жити – кидай курити».

24 серпня працівники центральної бібліотеки взяли участь в урочистостях  з нагоди 25 - ї річниці Незалежності України.

22 серпня до 160 - ї річниці від дня народження Івана Франка у Цб (відділ - абонемент) влаштовано книжкову виставку Каменяр української землі.

Напередодні 25 – ї річниці Незалежності України в читальній залі центральної бібліотеки проведено патріотичну годину «Хай хранить тебе Бог, Україно, ще на тисячі зоряних літ».

З нагоди 25-ї річниці Незалежності України у читальній залі центральної бібліотекидіє книжкова виставка “Незалежна на віки”.

19 серпня у читальній залі ЦБ облаштована книжкова виставка - вернісаж до Дня прапора Прапор нашої Вкраїни має колір жовто - синій.

На протязі липня  у центральній бібліотеці проходять  безкоштовні курси з вивчення англійської мови за участю волонтерів Корпусу Миру в Україні.

27липня  у центральній книгозбірні проведено районний семінар бібліотечних працівників на тему "Дитяча бібліотека сьогодні: нові можливості, нова якість обслуговування».

На протязі червня у центральній бібліотеці проводили дозвілля діти із літнього християнського табору, що діє  при Катедральному соборі Верховних Апостолів Петра і Павла . Бібліотекарі залучили дітей до читання книг, переглядів  мультфільмів, віртуальних подорожей, циклів майстер – класів хенд  - мейд  «Зроби прекрасне своїми руками».

25 червня читальна зала стала місцем презентації збірки прози Адель Станіславської «Правда і кривда». Зустріч організувала літературна студія «Сонячне гроно» центральної бібліотеки.

24 червня у читальній залі відбулась інформаційно – пізнавальна година «Конституція України – від гетьмана до президента України»

22 червня у книгозбірні пройшов просвітницько  - профілактичний тренінг за матеріалами «Сходинок» на тему «Алкоголь та алкогольна залежність».

16 червня читачі ознайомилися з краєзнавчою літературою шляхом бібліографічного огляду «Туристичними маршрутами Тернопільщини».

14 червня у центральній бібліотеці (відділ - абонемент) влаштовано книжкову виставку «У жорнах долі» до 65 –ї річниці від дня народження Теодозії Зарівної.

9 червня  в Інтернет центрі бібліотеки  влаштовано книжкову виставку – бібліогід «Знання та інформація – через Інтернет».

2 червня у ЦБ пройшов день інформації «Книга у сімейну книжкову скарбницю».

3 червня 2016 року у Центральній бібліотеці (відділ абонемент) облаштована книжкова виставка-реклама "Книжковий всесвіт дитинства" для літнього відпочинку дітей.

19 травня 2016 року у читальній залі центральної бібліотеки відбувся урок-екскурс "Основні віхи в історії Європейської інтеграції" з нагоди святкування Дня Європи в Україні

25 квітня 2016 року у Центральній бібліотеці (відділ абонемент) влаштовано виставку – інсталяцію "Великодня радість землю обіймає".

21 квітня 2016 року у читальній залі книгозбірні відбулося засідання еко-клубу "Ковчег". Спомин-реквієм "Голосить дзвін стривоженно у квітні" пройшов за участі ліквідатора аварії на ЧАЕС Ігоря Кіницького.

19 квітня 2016 року у Центральній бібліотеці (читальна зала) влаштована книжкова виставка – "Чортнобиль... Гіркий біль полиновий".

5 квітня 2016 року у Центральній бібліотеці (відділ абонемент) влаштована книжкова виставка – реклама «Найактивніший читач - бібліомарафонець».

25 березня у читальній залі відбулася літературна зустріч з поетом, письменником, науковцем Ігорем Павлюком та презентація його першого тому публіцистики «Інтимне дихання епохи».

20 березня 2016 року в центральній бібліотеці відбулося засідання літературної студії «Сонячне гроно» присвячене Всесвітньому дню поезії під назвою «Забриніла весна за вікном і гойднула сережки на вітах».

17 березня у книгозбірні влаштовано книжкову виставку «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» до Всесвітнього дня поезії.

14 березня 2016 року у центральній бібліотеці ( відділ - абонемент) влаштовано книжкову виставку під назвою "Вкраїно встань! Лицем до знамена. Встань, Україно! Я ще не прощаюсь" до 65 -ї річниці від дня народження Степана Сапеляка.

2 березня у читальній залі центральної бібліотеки влаштовано книжкову виставку - персоналію "Тарас Григорович Шевченко - духовний взірець нації".

27 лютого 2016 року в рамках відзначення 145-ої річниці від дня народження поетеси для читачів центральної бібліотеки (дітей благодійного фонду «Світ дітей») проведено годину – портрет «Провісниця світанків голубих» і ознайомилися з книжковою виставкою – персоналією «Ні, я жива! Я буду вічно жити!».

25 лютого 2016 року у читальній залі центральної бібліотеки відбувся щорічний дитячий районний конкурс з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва під назвою «Мелодія пензля», приурочений Шевченківським дням.

09 лютого 2016 року у центральні бібліотеці (відділ абонемент) влаштовано книжкову виставку "Ви сотнею пішли на небо"

01 лютого Центральна бібліотека отримала перемогу у конкурсі проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»)

29 січня у читальному залі відбулася історична подорож в минуле " Біль мого народу - Крути", організована працівниками відділу обслуговування за участі фахівця кримінально - виконавчої інспекції Швеця М.М. та його підопічних підлітків

25 січня 2016 року у читальному залі центральної бібліотеки влаштовано книжкову виставку - память " За Україну вільну і соборну життя поклали у борні", присвячену героям Крут

20 січня у ЦБ (читальний зал) відкрилась книжкова виставка - фактаж " Злука - дзвони єднання" до Дня Соборності і Злуки

15 січня у книгозбірні (відділ - абонемент) влаштовано книжкову виставкупрезентацію " Живе душа його у пісні", присвячену життю і творчості Степана Чарнецького (135 - річчю з дня народження)

5 січня 2016 року у центральній бібліотеці ( відділ - абонемент) влаштовано книжкову виставку - портрет "Курінний отаман гумористів" до 80 - річчя з дня народження Анатолія Гарматюка.

 
©2011 Чортківська Центральна бібліотека