11 грудня 2015 рокув інтернет-центрі бібліотеки проведено усний журнал "Мережа інтернет: правила безпечної поведінки"

27 листопадау читальній залі проведено годину-реквієм "На варті наших душ - Небесна сотня"

26 листопадау читальній залі здійсненно літературно-екологічний круїз "Планета в нас одна" для членів еко-клубу "Ковчег" з використанням мультимедійної презентації

5 листопада 2015 року в читальній залі відбулася презентація найновішого двухтомного видання Євгена Сверстюка "На полі чести". У заході приймали участь учнівська та студентська молодь міста, викладачі навчальних закладів, бібліотечні працівники, представники місцевої преси та ініціатор цього заходу О.М.Степаненко.

2 листопада у центральній бібліотеці до Дня української писемності та мови організували книжкову виставку - перегляд "Мова - правдивий свідок історії".

20 жовтня у книгозбірні відкрилась книжкова виставка - портрет "Борис Олійник: віхи життя і творчості".

15 жовтня у читальній залі ЦБ зібралися учасники клубу молодіжного документального кіно для перегляду та обговорення кінострічки.

12 жовтня у ЦБ (відділ - абонемент) облаштовано книжкову виставку "Тернистими шляхами УПА".

9 жовтня 2015 року у читальній залі ЦБ до 150 - річчя від дня народження Андрея Шептицького провели годину духовності "Христовий пастор душ". Детальніше на блозі.

9 жовтня центральна бібліотека провела урок - екскурс "Молодь у правовому полі" для старшокласників міста.

1 жовтня у центральній бібліотеці (відділ - абонемент) влаштована ювілейна книжкова виставка " Вони прославили наш край", на якій експонуються матеріали про життєвий і творчий шлях Дениса Січинського, Степана Стельмащука, Володимира Гжицького.

30 вересня 2015 року Чортківська центральна бібліотека урочисто відзначила 70 - літній ювілей. Детальніша інформація на блозі бібліотеки.

17 вересня 2015 року у читальній залі ЦБ влаштовано книжкову виставку - полеміку "Екологія: дзвони сьогодення".

16 вересня у центральній бібліотеці відбулася зустріч старшокласників ЗОШ №7 м.Чорткова з провідним фахівцем з профорієнтації відділу активної підтримки безробітніх Чортківського районного центру зайнятості Наталією Грабчак.

15 вересня у центральній бібліотеці бібліографи провели бібліотечний урок - інформацію "Сучасні носії інформації та можливості їх використання" для дев'ятикласників ЗОШ №7.

11 вересня у читальній залі відкрився літературний кайтсерфінг "Злови свою хвилю! Будь з нами! Читай!", який знайомить відвідувачів бібліотеки з новими сучасними українськими виданнями.

4 вересня 2015 року в центральній бібліотеці (відділ - абонемент) влаштовано до ювілею письменниці книжкову виставку ""Прагматична, амбіційна, інтелектуалка Оксана Забужко".

02 вересня 20015 року на базі бібліотеки-філіалу села Біла у приміщенні Білівської сільської ради відбувся кущовий семінар на тему: «Перспективи розвитку сільського туризму». (Організатори Чортківська РК ЦБС та відділ культури, туризму, національностей та релігій Чортківської РДА )

21 серпня 2015 року з метою виховання в учнівської та студентської молоді міста почуття патріотизму та гордості за свій народ до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України у читальній залі  бібліотеки  проведено  літературно – поетичну композицію «Любім Україну над власне життя, любімо народ свій, як Бога!».

23 липня 2015 року у центральній бібліотеці влаштовано книжкову виставку "Любов і віра - понад усе" до 60-ї річниці Лесі Романчук.

на протязі липня 2015 року у центральній бібліотеці експонівалась виставка робіт художника-графіка Петра Захарова.

З 15 червня до 15 липня 2015 року книгозбірня співпрацювала з літнім табором "Веселі канікули з Богом".

13 липня 2015 року у центральній бібліотеці відбулася цікава зустріч з поетом, письменником, музикантом Олександром Матвійчуком.

9 липня 2015 року до Дня міста в ЦБ влашттовано книжкову виставку-панораму "Місто моє старовинне, місто моє молоде".

8 липня 2015 року у центральній бібліотеці (відділ абонемент) влаштовано книжкову виставку "Музичний олімп рідного краю" за бібліографічним покажчиком "Музична Тернопільщина".

22 червня 2015 року у центральній бібліотеці ( абонемент) влаштовано книжкову виставку "Митрополит Андрей Шептицький - духовний будівничий нації".

18 червня у книгозбірні облаштовані книжкові виставки "Конституція - оберіг нашої державності" (абонемент) та "Великий дім - Держава, лад у ньому - Закон" ( читальна зала).

З 15 червня 2015 року центральна бібліотека відновила співпрацю з літнім табором "Веселі канікули з Богом", що діє при Катедральному соборі Верховних Апостолів Петра і Павла. Більше інформації на блозі бібліотеки "Мистецька палітра Чортківщини".

8 червня 2015 року у ЦБ (відділ – абонемент) влаштовано книжкову виставку – рекламу «Книги – ювіляри року».

5 червня у ЦБ оформлено книжкову виставку – хобі «Корисні поради від А до Я»

2 червня для читачів різних вікових категорій книгозбірні влаштовано виставку – пораду «Візьміть книгу на відпочинок».

29 травня 2015 року центральна бібліотека стала місцем проведення школи молодого бібліотекаря на тему «Структура довідково – інформаційного середовища бібліотеки». У роботі використовувались сучасні мультимедійні засоби.

22 травня у читальній залі ЦБ відбувся урок історичної пам’яті «Битва на горі Маківка – славна сторінка з історії Січових Стрільців», приурочений 100 – річчю УСС.

20 травня у ЦБ (читальний зал) облаштована книжкова виставка «Голос із колиски словян» до Дня словянської писемності та культури.

19 травня у центральній бібліотеці ( абонемент) оформлено тематичну полицю «Марко Кропивницький – корифей українського театру» до 175 -ї річниці від дня народження митця.

18 травня 2015 року у центральній книгозбірні ( відділ - абонемент) влаштовано інформаційно - освітню книжкову виставку "Ні пуху ! Ні пера !" на допомогу абітурієнтам.

14 травня 2015 року у секторі інформації організований вебліографічний огляд сайтів "День Європи в Україні"

13 травня 2015 року до Дня Європи в ЦБ оформлено інформаційну виставку "Україна. Європа. Майбутнє"

4 травня 2015 рокуу центральній бібліотеці влаштовано до Дня матері та Дня родини книжкову виставку - пошанування " Берегині родинного тепла".

30 квітня 2015 року у центральній бібліотеці ( відділ - абонемент ) влаштована книжкова виставка "Тільки пам'ять жива" до Дня пам'яті та примирення.

28 квітня 2015 року в читальній залі книгозбірні відбулася презентація нової збірки віршів отця Василя Погорецького " Пробудження"

20 квітня у центральній бібліотеці влаштовано книжкову виставку - роздум "Печаль і пустка навіки" до 29 - ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

9 квітня 2015 року у читальній залі відбувся майстер - клас  "Великодня писанка" для дітей - сиріт  благодійного фонду   "Світ дітей". Своєю майстерністю  ділилася  Ірина Вербицька.

8 квітня 2015 року у ЦБ (відділ -  абонемент) влаштовано книжкову виставку - роздум "Екологія. Людина.Проблеми".

6 квітня 2015 року у читальному залі ЦБ до Великодніх свят влаштовано Книжкову виставку "Свята Пасха йде до хати - будемо Великдень справляти".

3 квітня 2015 року у центральній бібліотеці відбулася чергова зустрія молодіжного клубу документального кіно. Обговорювали події Міжнародного фестивалю документального кіно та український переклад книги Наомі Моргенштейн "Донька, про яку ми мріяли - історія Марти".

19 березня 2015 року в гімназії «Рідна школа» відбулося засідання екологічного клубу – лекторію «Ковчег», що функціонує у центральній районній бібліотеці. Годину екологічної мудрості «Складаємо оцю величну оду про цілющу живу воду» приурочено Всесвітньому дню водних ресурсів.

19 березня 2015 року в читальній залі бібліотеки проведено годину здоров’я « Зупинимо туберкульоз разом» , за участю районного лікаря – фтизіатра Грубенюк О.І.

19 березня 2015 року з ініціативи Чортківського районного відділу культури, туризму, національностей та релігій проведено районний дитячий конкурс із образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва «Мелодія пензля», приурочений річниці Небесної Сотні та пам’яті Героїв АТО.

4 березня 2015 року у читальній залі центральної бібліотеки відбувся районний огляд – конкурс читців приурочений 201 річниці з дня народження Тераса Шевченка «Слово Тараса безсмертне».

2 березня 2015 року у центральній бібліотеці влаштовано книжкову виставку – персоналію «В душі народу Кобзареве слово».

24 лютого у ЦБ влаштовано виставку бібліографічних посібників «Бібліографія – компас у книжковий світ».

19 лютого у читальній залі ЦБ відбулася презентація поетичної книги отця Василя Погорецького «На хвилях болю».

16 лютого 2015 року у ЦБ (відділ абонемент) влаштовано книжкову виставку – рекомендацію «Говоримо українською: культура мови і культура мовлення» до Міжнародного дня рідної мови.

5 лютого до 170 річниці від дня народження Івана Пулюя організована книжкова виставка «Іван Пулюй – попередник славнозвісного Рентгена» та перегляд літератури «Талант визнаний світом».

30 січня 2015 року у читальній залі ЦБ відбулася година історичної пам'яті "Україною ми жили, за Україну полягли" , приурочена 97 -річниці бою під Крутами.

29 січня у центральній бібліотеці відбулася чергова зустріч молодіжного кіноклубу. З нагоди 200 - річчя від дня народження Якова Головацького було представлено лекцію "Яків Головацький: роль у справі національно - культурного та громадського пробудження Галичини у середині XIX століття" з використанням мультимедійних засобів. Лекцію провів керівник ГО "Гельсінська ініціатива" Олександр Степаненко.

20 січня 2015 року у читальній залі зібрався клуб шанувальників документального кіно. Засідання присвятили ігровому короткометражному кіно. А представляв стрічки студент Київського національного університету кіно, театру та телебачення ім.Карпенка - Карого чортківчанин Роман Країнський.

2 січня 2015 року у  читальній залі ЦБ влаштовано книжкову виставку "З Різдвом Христовим, будьте здорові!".

5 січня у центральній бібліотеці (відділ абонемент) відкрилась виставка - персоналія "Я син свого народу" до 80 - ї річниці від дня народження українського поета Василя Симоненка.

 
©2011 Чортківська Центральна бібліотека