21 грудня 2014 року підключено до мережі Інтернет бібліотеку-філіал с. Антонів.

19 грудня 2014 року у читальній залі Центральної бібліотеки відбулася презентація літературного альманаху «Відлуння Майдану» (упорядник збірки Леся Любарська). Чортківщину у збірці представили поети Ярослав Дзісяк та Оксана Млодзяновська.

4 грудня 2014 року читальна зала зібрала  прихильників документального кіно про права людини. Присутні переглядали черговий фільм та ділилися враженнями.

2 грудня у центральній бібліотеці влаштовано книжкову виставку - перегляд "Молодь і право: розуміти, знати, дотримуватись".

 20 листопада 2014 року  ЦБ відбувся семінар для працівників сільських книгозбірень під назвою  «Бібліотеки: нові потреби, нові вимоги».

16 листопада 2014 року відбулося засідання літературно-мистецької вітальні «Елегія» (презентація першої поетичної збірки Ольги Журби «Я-жінка!..»)

12 листопада 2014 року у центральній бібліотеці (відділ абонемент) влаштовано книжкову виставку "Вони тримали за нас небо" до річниці Майдану.

10 листопада у ЦБ облаштована книжкова виставка - панорама "Людської пам'яті мости..." до Голодомору в Україні.

7 листопада  у книгозбірні до Дня української писемності та мови проведено літературну панораму "Рідне слово - то зерно посіяне Богом" та влаштовано  книжкову
виставку - рейтинг "Безцінна спадщина мого народу".

3 листопада у читальній залі ЦБ відбулося чергове засідання молодіжного клубу документального кіно із переглядом фільму.

22 жовтня 2014 року у центральній бібліотеці працівники методично - бібліографічного відділу провели школу молодого бібліотекаря для бібліотекарів сільських книгозбірень.
Розглядалися питання обліку бібліотечного фонду, редагування каталогів і картотек та новинки з інформаційного бібліотечного ринку.

20 - 21 жовтня у читальній залі центральної бібліотеки експонувалась виставка світлин "Революція гідності", котра крокує містами нашого краю. Важливим доповненням до неї були роботи і місцевих фотомитців - учасників майданівських подій у Києві.

9 жовтня у ЦБ відбулося чергове засідання  молодіжного клубу документального кіно про права людини.

3 жовтня 2014 року у книгозбірні влаштована книжкова виставка - інформація "УПА - це наша юність і життя, УПА - це купина неопалима".

30 вересня бібліотекарі Чортківщини відзначили своє професійне свято - Всеукраїнський день бібліотек.

26 вересня для школярів ЗОШ №2 міста працівники книгозбірні провели екскурсію книжковими лабіринтами.

25 вересня у центральній бібліотеці відбулося засідання молодіжного клубу документального кіно із переглядом кінострічки про права людини.

21 вересня 2014 року в читальній залі ЦБ відбулося родинне свято "Я, моя родина,Україна"

18 вересня у центральній бібліотеці (відділ - абонемент)  до 120 -ї річниці від дня народження Романа Купчинського облаштовано  книжкову виставку "Лицар чину і слова".

16 вересня 2014 року у читальній залі ЦБ оформлено книжкову виставку - експрес "Для мене книга - світло дня", приурочену Всеукраїнському дню бібліотек.

22 серпня 2014 року у читальній залі бібліотеки проведено історичну годину "І світлим буде день твій, Україно" (до Дня Державного прапора та до Дня Незалежності України)

3 серпня 2014 року у Центральній бібліотеці відбулася міжобласна літературна творча зустріч - "Поезія обрамлена війною". Захід організувала директор бібліотки О.Колівошко та поет Ярослав Дзісяк (Дорожній).

7 липня 2014 року у центральній бібліотеці відбувся зональний майстер - клас бібліографів центральних бібліотек на тему "Бібліографічна продукція: вимоги щодо структурування та бібліографічного опису". У заході взяли участь фахівці Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки, Бережанської, Борщівської, Бучацької, Гусятинської, Підгаєцької, Теребовлянської та Чортківської центральних районних бібліотек.

15 липня у центральній книгозбірні (відділ абонементу) влаштовано книжкову виставку "Поет, прозаїк, гуморист Богдан Бастюк святкує 65".

10 липня у центральній бібліотеці організовано книжкову виставку - приманку "Будь сучасним! Читай українське!"

4 липня до Дня міста у ЦБ (відділ абонементу) облаштовано книжкову виставку - мандрівку "Чортків - моє коріння й джерело моє".

1 липня 2014 року за бібліографічним покажчиком "Театральна Тернопільщина" оформлено книжкову виставку "Мистецький олімп рідного краю", яка розкриває життєвий та творчий шлях театральних діячів Чортківщини.

29 червня по 08 липня 2014 року в приміщенні центральної бібліотеки проводились майстер класи з учасниками дитячого літнього табору «Веселі канукули з Богом» (орігамі і виготовлення святкових листівок).

25 червня 2014 року у читальній залі Чортківської центральної бібліотеки відбулася історична година " Конституція України - фундамент подальшої розбудови правової держави".

16 червня 2014 року у ЦБ (відділ абонемент) облаштована інформаційна виставка «Конституція – оберіг нашої державності».

6 червня 2014 року у центральній бібліотеці відбулася історична година «Чортківська офензива – героїчне свято української перемоги».

3  червня у центральній бібліотеці  влаштовано книжкову виставку - приманку " Хіт - парад улюблених героїв " з метою  популяризації літератури для літнього читання.

27 травня 2014 року  у центральній бібліотеці організовано інформаційну книжкову виставку  "Сила національного духу" до 95 - ї річниці Чортківської офензиви.

23 травня  у ЦБ ( абонемент)  влаштована книжкова виставка - реклама " Ні пуху, ні пера ! " на допомогу абітурієнтам.

Цього ж дня центральна бібліотека прийняла участь у веб - конференції до Дня Героїв, організованій Департаментом культури, національностей та релігій і обласною бібліотекою для молоді.

  20 травня 2014 року у центральній бібліотеці (відділ абонементу) облаштована книжкова виставка - хобі "Руками створена краса".

День інформації "Перлини книжкових видавництв України", що відбувся 6 травня 2014 року у центральній бібліотеці, долучив користувачів до читання нової літератури та ознайомив з розмаїттям книжкових видавництв України. Українська книга знаходить свого читача.

25 квітня 2014 року у читальній залі центральної бібліотеки літературна студія "Сонячне гроно" презентувала літературну панораму "Це диво - книга" до Всесвітнього дня книги та авторського права. В програмі заходу: виступи митців слова, авторів збірок, мультимедійні презентації, книжкові виставки. Детальніше подано на блозі бібліотеки.

3 квітня 2014 року у читальній залі центральної бібліотеки відбулася презентація книжки Лоли Райн Кауфман " Схована дівчинка. Правдива історія Голокосту". В ній - бентежна історія порятунку восьмирічної дівчинки, яка вижила завдяки самопожертві української родини Аксенчуків з Чорткова.

21 березня 2014 року літературне об"єднання "Сонячне гроно" відзначило Всесвітній день поезії. Поціновувачі художнього  слова  спілкувались, читали поезії, переглянули книжкову виставку    " Поезія - це стан душі".

20 березня у читальній залі  до Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу  бібліотечні фахівці провели урок здоров'я  "Здоров'я - головний життєвий скарб"  за участю  районного лікаря - фтизіатра Грубенюк О.І.

17 березня 2014 року в центральній бібліотеці відбулася творча зустріч із відомим українським поетом та прозаїком Володимиром Шовкошитним. Автор презентував присутнім  свої  нові твори та книги своїх колег по перу, які побачили світ у видавництві "Український пріоритет". Шанувальники літературного слова отримали велике задоволення від зустрічі та придбали твори з автографами митця.

14 березня у рамках літературно - мистецької вітальні "Елегія " , що діє при центральній бібліотеці відбувся літературний вечір "На вічному шляху до Шевченка", присвячений 200 - й річниці від дня народження видатного Кобзаря.

14 березня 2014 року відбулося чергове засідання  правознавчого клубу "Феміда". Керівник клубу Наталія Гриців організувала правовий всеобуч на тему  "Ваші права - ваші обов'язки".

6 березня  літературно - мистецька вітальня "Елегія"  презентувала присутнім літературно - музичну композицію "Щоб цвісти розмаєм на землі" до 65 - ї річниці від дня народження Володимира Івасюка.

5 березня 2014 року у читальній залі центральної бібліотеки  відбулися Шевченківські читання. На конкурс читців Шевченкових поезій зібралися  любителі поезії різних вікових категорій з усьго району. У ході читань був використаний і скайп - зв'язок. Кожен читець отримав своє задоволення, свої оплески та поцінування.

21 лютого 2014 року  працівники читальної зали ЦБ провели народознавчий урок для старшокласників  міста на тему " Мово рідна ! Ти є вічна. Ти є правда, добро і краса"  до Міжнародного дня рідної мови.

14 лютого у стінах центральної книгозбірні відбувся круглий стіл за участі викладача кафедри книгознавства і бібліотекознавства Київського національного університету культури і мистецтва, кандидата історичних наук, доцента Галини Салати та представників бібліотечної галузі району.  На зустрічі йшла мова про співпрацю вишу з департаментами  культури та освіти Тернопільщини а також про участь громади у функціонуванні  книгозбірень  Америки та Канади, мандрівку якими влаштувала усім гостя.

12 лютого 2014 року
Проводився майстер – клас «Формування та використання електронних ресурсів в інформаційному  обслуговуванні користувачів» з працівниками сільських бібліотек – філіалів для успішної реалізації проекту програми «Бібліоміст».

12 лютого 2014 року в читальній залі центральної бібліотеки  відкрилася книжкова виставка - експозиція  " І лине над землею Шевченкове святеє слово"  до 200 - ї річниці  від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

10 лютого у центральній бібліотеці до дня народження видатної української поетеси Лесі Українки  влаштовано освітню книжкову виставку "Нехай мої струни лунають..."

7 лютого 2014 року в центральній книгозбірні відбулося засідання літературної студії "Сонячне гроно". Тема його  - "Майданівська поезія " -  визріла в контексті часу і вилилась у віршованих рядках різних стилів і форм.

3 лютого у відділі абонементу книгозбірні облаштовано інформаційну книжкову виставку "Українська мова - диво калинове".

25 січня в читальній залі центральної бібліотеки відбувся фольклорно-етнографічна мистецька вітальня "Від Різдва Христового до Йордана".

4 січня у відділі абонементу центральної бібліотеки влаштована виставка- колаж "Радуйтеся, веселіться рожденному поклоніться!".

 

 
©2011 Чортківська Центральна бібліотека