14 грудня 2012 року учні ЗОШ №2 м. Чорткова завітали до центральної бібліотеки на Всеукраїнський урок "Права людини". Працівники книгозбірні Олена Рибух, Наталія Гриців та Надія Лугова ознайомили їх із низкою основоположних принципів у сфері прав людини, провели історичний екскурс у процес становлення і розвитку знань про державу і право. Провідний спеціаліст управління юстиції Олена Савчук організувала інтелектуальний конкурс запитань та відповідей.

Літературно-мистецьке свято "Співець світлої печалі" до 140-ї річниці від дня народження Богдана Лепкого відбулося 8 грудня 2012 року у читальній залі центральної бі 3 бліотеки в рамках літературної студії "Сонячне гроно". Модератори дійства Олександра Наконечна та Ярослав Дзісяк радо вітали на святі гостей - літераторів з Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської областей.

Чортківська центральна бібліотека отримала нову літературу, закуплену Національною Парламентською бібліотекою України на виконання наказу Міністерства культури України «Щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек». Це вагоме поповнення фондів бібліотек міста та сільських бібліотек-філій довідковою і художньою літературою. Сучасна українська поезія та проза, твори зарубіжних класиків надійдуть найближчим часом у кожну книгозбірню системи, до кожного потенційного читача. У бібліотеках можна буде ознайомитись з найновішими виданнями Ліни Костенко, Ірен Роздобудько, Степана Процюка та інших відомих літераторів.

8 листопада 2012 року у читальній залі центральної бібліотеки відбулася читацька конференція присвячена діяльності туристично-краєзнавчого товариства у Чорткові. Гуртківці екологічного клубу-лекторію "Ковчег" із зацікавленістю слухали очільника ЕГО "Зелений світ" Олександра Степаненка, ентузіаста туристичного руху, спелеолога Андрія Мельничука, бібліотекарів Олену Рибух та Ольгу Кондратенкову.

12 жовтня у центральній бібліотеці відбувся правовий вечір « Молодь : уроки права, уроки життя» за участі учнівської молоді з ЗОШ № 7 м. Чорткова , вчителя правознавства З.І.Віхніч та провідного спеціаліста районного управління юстиції О.Р.Савчук.

28 вересня у читальній залі центральної бібліотеки відбулося літературно-мистецьке свято працівників бібліотек району та користувачів «Неопалима купино! Моя бібліотеко! Ти мудрість всіх віків , хранителька добра!» ( До Всеукраїнського дня бібліотек)

23 вересня у читальній залі центральної бібліотеки відбулося чергове засідання літературної студії « Сонячне гроно» -презентація поетичної збірки Ярослава Дзісяка «Серед гомону вітру між трав».

3 вересня 2012 року у читальній залі центральної бібліотеки провели свій перший інформаційний урок старшокласники ЗОШ №2. Про історію написання гімну України їм розповіли бібліотекарі Олена Рибух та Наталія Гриців. Учні читали поезії про нашу національну святиню.

17 серпня 2012 року у центральній бібліотеці облаштували книжково-ілюстровану виставку «Прийди до серця ,Україно, благослови добром мене !».

1 липня 2012 року у читальній залі центральної бібліотеки відбулося чергове засідання літературної студії «Сонячне гроно» на тему «Лицар української державності» (До 105-ї річниці від дня народження Олега Ольжича).

22 червня 2012 року у читальній залі книгозбірні влаштовано книжкову виставку «Конституція України – символ незалежності держави».

30 травня 2012 року на базі Чортківської центральної бібліотеки працювала обласна школа методиста "День творчої ініціативи: я пропоную свій досвід".Її учасники - представники ТОУНБ на чолі з заступником директора з наукової роботи та інформатизації Лісковою О.Г.,методисти районних бібліотек, працівники центральної бібліотеки були запрошені на творчу зустріч із місцевою поетесою Раїсою Обшарською.

4 травня 2012 року відбулося засідання літературної студії "Сонячне гроно" приурочене Дню Матері. У широкому колі творчих особистостей та за участі знімальної групи телевізійної передачі "Надвечір'я" першого національного каналу звучали вірші, пісні, посвяти найдорожчим людям на землі.

26 квітня 2012 року у читальній залі центральної бібліотеки відбулася екологічна конференція "Біль Чорнобиля з роками не зникає" в рамках засідання екологічного клубу - лекторію "Ковчег". Враженнями про події тих років поділився зі старшокласниками гімназії "Рідна школа" ліквідатор наслідків на ЧАЕС Мендик В.К.

1 квітня у читальній залі центральної бібліотеки зібралися поціновувачі поетичного слова на літературні читання «Усмішка весни». Митці старшого покоління організували майстер – клас для юних початківців – членів клубу «Сонячне гроно». У заході взяли участь гості з Козівського, Збаразького, Заліщицького районів. Модератори свята – Ярослав Дзісяк та Олександра Наконечна.

10 березня 2012 року в читальній залі центральної бібліотеки відбулося літературно-мистецьке свято "Пророче слово", приурочене 198-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Учасники свята, а це читачі різних поколінь - поціновувачі таланту Великого Кобзаря, були зачаровані виступами читців, бандуристів, театралів. У вінок слави поета вплела свої вірші місцева літераторка Раїса Обшарська. Майстерно провели  захід завідувачка відділом обслуговування Олена Рибух та бібліотекар Ольга Кондратенкова

19 лютого 2012 року  читальна зала центральної бібліотеки  зібрала на чергове засідання учасників літературної студії «Сонячне гроно». В інформаційно-літературних читаннях  «Снігова поезія» взяли участь і знані місцеві літератори Ярослав Дзісяк, Андрій Базалінський, Ярослав Свистун. Раїса Обшарська, Ірина Брунда  та поетеса з Івано -Франківська Леся Геник.

17 лютого 2012 року  в читальній залі ЦБ  відбувся літературно-мистецький вечір «Кращої,ніж рідна, мови не буває». Звучали українські поезії у виконанні учнів гімназії «Рідна школа» та місцевого літератора Ярослава Дзісяка, акапельний спів солістки районного будинку культури ім.Катерини Рубчакової Олександри Кашуби

20 січня 2012 року в читальній залі центральної бібліотеки влаштована інформаційно-освітня виставка "Соборність - духовна єдність нації".

6 січня 2012 року в центральній бібліотеці (абонемент) відкрилася  різдвяна книжкова виставка "Хай засіється кутя на добро і на життя".

 
©2011 Чортківська Центральна бібліотека