9 грудня 2011 року на базі районного центру правового просвітництва  відбулося засідання правознавчого клубу "Феміда".Організували захід завідуюча відділом обслуговування Олена Рибух та бібліотекар читального залу Наталія Гриців. До спілкування з гуртківцями були запрошені головні спеціалісти районного управління юстиції Оксана Майхрук та служби у справах дітей райдержадміністрації Марія Гуглевич.

13 листопада 2011 року у залі засідань Чортківської міської ради  відбувся мистецько-поетичний вечір "Осіння зустріч поколінь" за участі членів літературної студії "Сонячне гроно", що діє при центральній районній бібліотеці. Молоді літератори презентували свої перші проби пера.

Чортківська центральна бібліотека 8 листопада 2011 року стала місцем проведення тренінгу " Веб 2.0 - технології в роботі бібліотекаря : українська бібліотечна блогосфера", організованого працівниками Тернопільської обласної бібліотеки для молоді. Світлана Воробель та Борис Кобильник надали кваліфіковану допомогу учасникам тренінгу, бібліотекарям, котрі працюють в рамках програми " Бібліоміст". у створенні блогів, у використанні веб-сервісів та адаптації в соціальних мережах.

30 вересня 2011 року у читальній залі центральної книгозбірні відбулося свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Привітання та музичні дарунки отримали бібліотечні  працівники. Вшанували також тих, хто доклав чимало зусиль до відкриття нових інтернет-центрів у рамках програми «Бібліоміст».

6 вересня 2011 року в центральній бібліотеці  молоді працівники сільських  бібліотек-філій  навчалися у школі професійної майстерності "Молодого бібліотекаря", організованій методично-бібліографічним відділом ЦБ. Розглядалася тема "Бібліографія, як засіб популяризації вітчизняної літератури", проводились  практичні заняття під орудою провідного бібліографа  ЦБ  Надії Лугової.

8 вересня 2011 року урочисті церемонії відкриття центрів "Бібліо-інтернет" відбулися у бібліотеках-філіях сіл Пробіжна та Колиндяни. Мешканці цих сіл  отримали безкоштовний вихід у глобальну світову мережу інтернет.

6 вересня 2011 року  у центральній бібліотеці та у бібліотеці-філії села Біла урочисто відкрито пункти публічного доступу до інтернету завдяки програмі Бібліоміст..Гостями святкової імпрези були представники владних структур, керівники підрозділів відділу культури і туризму, координатор та представник програми Бібліоміст, заступник директора ТОУНБ, дорослі та зовсім юні читачі книгозбірень.

1 вересня 2011 року у читальній залі центральної бібліотеки провели свій перший урок старшокласники ЗОШ №2 міста. Тему "Я - громадянин України " майстерно розкрили бібліотекарі відділу обслуговування Наталія Гриців та Олександра Наконечна. Звучали поезії про Україну, мову, символіку держави у прочитанні школярів.

«Є найсвятіше слово на землі. Одне. Високе. Світле : Україна» - під такою назвою  22 серпня 2011 року у центральній бібліотеці відбулося засідання молодіжного літоб»єднання «Сонячне гроно», приурочене 20-тій річниці Незалежності України.

20 липня у читальній залі центральної районної бібліотеки відбувся круглий стіл на тему: «Злочини сталінської тиранії 1939-1941 рр.». Цей інформаційний захід приурочено до 70-их роковин Чортківської трагедії – тортур і масових позасудових страт у червні – липні 1941 року сотень мирних мешканців південних районів  Тернопільщини, в’язнів тюрми НКВС у Чорткові.

З 20 по 24 червня 2011 року у відділі обслуговування ЦБ влаштована інформаційна книжкова виставка "Держави нашої твердиня", проведений огляд літератури "Фундамент державності і права" та рекомендаційна бесіда "Конституція України - основний закон нашого життя".

26 травня 2011 року на базі центральної бібліотеки для дітей відбувся семінар бібліотечних працівників "Бібліотека для дітей - осередок духовності", організований методично-бібліографічним відділом ЦБ.

11 травня 2011 року у центральній бібліотеці  був організований День бібліографії "Щасливий збирач перлин народних" до 140-ї річниці від дня народження фольклориста Володимира Гнатюка.

31 березня 2011 року у читальній залі центральної бібліотеки відбулася літературна година "Поет розп'ятого Парнасу" ,.присвячена 60-ій річниці від  дня народження  відомого літератора краю Степана Сапеляка.

26 березня 2011 року  у читальній залі центральної  бібліотеки відбулося  святкове засідання  літературної студії  «Сонячне гроно», приурочене 10-ій річниці з  часу її створення. «Гронівці» ділилися своїми досягненнями та планами на майбутнє.

11 березня 2011 року працівники центральної бібліотеки разом з школярами гімназії «Рідна школа» провели літературно-мистецьке свято «Кольори Шевченкової долі"

25 лютого 2011 року у ЗОШ №7 відбувся день правової інформації у рамках правового клубу "Феміда" - "Запобігання злочинності серед неповнолітніх", з метою виховання у молоді правової культури

Літературні читання до 140-ї річниці від дня народження Л.Українки "Хотіла б я піснею стати" з учнівською молоддю міста відбулися 24 лютого у читальній залі Центральної бібліотеки

23 лютого 2011 року у приміщенні районного комунального будинку культури відбулася година екології для членів екоклубу "Ковчег" "Живіть у гармонії з природою". Учасники переглянули фотовиставку "Світлотіні Чорткова"

10 лютого 2011року у читальній залі центральної книгозбірні влаштовано книжково-ілюстровану виставку "Ні я жива! Я буду вічно жити!" до 140-ї річниці від дня народження Лесі Українки, української поетеси і громадської діячки

8лютого 2011року книгозбірні району отримали дарунок від голови обласної ради О.Кайди- збірник есеїв Дмитра Донцова "Хрестом і мечем". Видання зацікавиить істориків, культорологів, усіх шанувальників української національної ідеї.

З 4 лютого 2011 року у відділі обслуговування (абонемент) функціонує інформаційно-освітня виставка "У рідній мові кожен звук, мов дотик материнських рук", приурочена Міжнародному дню рідної мови.

21 січня 2011 року у центральній бібліотеці проведено огляд-портрет "Співець сумних дум" до 130-ї річниці від дня народження Степана Чарнецького - українського поета, діяча, творця стрілецької пісні "Ой у лузі червона калина".

 
©2011 Чортківська Центральна бібліотека