30 вересня 2009 року

У центральній бібліотеці відбулося літературно-мистецьке свято "Дорога у царину мудрості" (До Всеукраїнського дня бібліотекаря)

23 вересня 2009 року

Відбулося відкриття інтернету у бібліотеці-філіалі с.Колиндяни. Ця подія відбулася завдяки реалізації районної програми "Комп"ютеризації публічних бібліотек Чортківської централізованої бібліотечної системи на період до 2011 року".

17 вересня 2009 року

у приміщенні читальної зали центральної районної бібліотеки відбулася конференція з нагоди 70 – х роковин початку Другої світової війни «… Пам’ ятати загиблих, цінувати живих, відчувати відповідальність перед ненародженими…». До участі у конференції були запрошені студенти та викладачі вузів міста.

24 серпня 2009 року

у центральній районній бібліотеці у широкому колі письменницького бомонду Тернопільщини відбулась презентація збірки поезій Ірини Брунди «Дощі в лабіринтах відлунь».

22 травня 2009 року

на базі закладів культури села Залісся відбувся семінар-практикум на тему «Взаемозв»язок закладів культури і громадськості в публікації матеріалів про рідний край.Сільський «зелений» туризм: надання послуг гостинності».

15 травня 2009 року

у центральній дитячій бібліотеці була організована школа професійної майстерності «Молодого бібліотекаря» на тему «Впровадження інноваційних форм роботи в практику бібліотек-філіалів для дітей».

6 травня 2009 року

у центральній районній бібілотеці проведено літературну годину "Берегиня роду людського" до Дня Матері

23 квітня 2009 року

у читальній залі центральної районної бібілотеки пройшла година скорботи "Печаль і пустка на віки" до 23-ої річниці Чорнобильської трагедії

11 березня 2009 року

у рамках Шевченківських днів центральною районною бібліотекою організовано поетичний вернісаж «Душа поетова святая живе в поетових словах».

27 лютого 2009 року

у читальній залі центральної районної бібліотеки зібрались на чергове засідання члени екологічно-просвітницького клубу «Ковчег». За круглим столом вони обговорили тему «Екологічна культура молоді. Екологічні права і обов ’ язки громадян України».

26 лютого 2009 року

у ЦБ відбулося засідання клубу правового просвітництва «Феміда» у формі бусіди-діалогу «Коли межу дозволеного переступає підліток». У заході взяли участь головний спеціаліст служби у справах сім’ї, дітей і молоді М.Є.Гуглевич та провідний спеціаліст управління юстиції С.М.Тиміцька.

19 лютого 2009 року

відбулося чергове засідання літературно-мистецької вітальні «Елегія». Мистецька година «На крилах пісень» була присвячена 60-річчю від дня народження Володимира Івасюка.

18 лютого 2009 року

у читальній залі центральної районної бібліотеки з учнівською молоддю проведено презентацію книги відомого гумориста Анатолія Гарматюка «Любов найбільша-мій народ».

26 січня 2009 року

Бібілографічний огляд літератури: «Той, хто увічнив славу і волю» (П. Чубинський)

15 січня 2009 року

Історичний екскурс : «Великий день Злуки» (До 90- ї річниці від часу проголошення ЗУНР)