Чортківська центральна бібліотека

48500 м .Чортків, вул.Зелена,1

тел: 2-12-22  (директор),

       2-25-39 (відділ обслуговування),

       2-24-25 (відділ комплектування).

  e-mail: library@cor.tr.ukrtel.net

Режим роботи:

з 9-00 до 18-00

інтернет – центр

з 9-30 до 18-00 (перерва з 12-30 до 13-30)

Вихідний день: неділя.

 Директор: Колівошко Оксана Володимирівна

         Чортківська центральна бібліотека розпочала свою діяльність незабаром після ІІ світової війни, у червні 1945 року. Основу фонду склали книги, подаровані бібліотеками із Одеси та закуплені у книготорзі.

      Сьогодні у фонді центральної бібліотеки понад 29 тисяч примірників книг. Її послугами користуються 3400 читачів, яким щорічно видається понад 87000 примірників документів. Бібліотека видає методично-бібліографічні матеріали.

       Фонд бібліотеки популяризується різноманітними формами роботи. Це – вечори-портрети, презинтації книг, краєзнавчі читання , літературні та екологічні мозаїки та інші.

        Колектив бібліотеки постійно перебуває у творчих пошуках, прагнучи створити умови для самореалізації молоді, їхнього спілкування, поповнення інформаційного багажу, повноцінного проведення дозвілля.

       Новим пріоритетом у роботі бібліотеки є автоматизація і комп’ютеризація бібліотечних процесів. У квітні 2003 року центральна бібліотека отримала перемогу у конкурсі проектів “Інтернет для читачів публічних бібліотек LEAP – III”, оголошеного відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Внаслідок перемоги у конурсі у центральній бібліотеці відкрито інтернет центр на 5 робочих місць, придбано техніку, програмне забезпечення, здійснюється оплата послуг провайдера, проведено навчання персоналу бібліотеки та її користувачів. Завдяки відкриттю інтернет-центру не лише покращився доступ користувачів ЦБС до електронної інформації, а й істотно змінилася сама бібліотека. Відкриття центру сприяє підтримці бібліотек з боку районної державної адміністрації, районної ради, привернуто увагу до книгозбірні засобів масової інформації, громадських організацій, закладів освіти.

       Завітайте у Чортківську центральну бібліотеку. Вона допоможе Вам долучитися до джерел духовності, мудрості народу.

  До послуг користувачів:

  • універсальний фонд понад 29 000 примірників документів;
  • абетковий каталог;
  • систематичний каталог;
  • зведений краєзнавчий каталог;
  • систематична картотека статей;
  • інтернет- центр.
Додаткові платні послуги:
  • “нічний абонемент”;
  • ксерокопіювання;
  • сканування малюнків та текстів.
 
©2011 Чортківська Центральна бібліотека